Spotkanie z Mateuszem Grzesiakiem

Proces sprzedaży, kształtowanie kompetencji sprzedażowych oraz budowanie relacji z klientem były głównym tematu wykładu pt. Psychologia sprzedaży – budowanie mechanizmów sprzedaży bezpośredniej, który w dniu 10 czerwca 2017 r. w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej wygłosił dr Mateusz Grzesiak, przez przedstawicieli środowiska biznesowego uważany za niekwestionowany autorytet w zakresie psychologii społecznej i coachingu.

W spotkaniu uczestniczył także przedstawiciel firmy PROFES Mariusz Dyduch.

Wykład był nie tylko okazją do poznania osobiście Mateusza Grzesiaka i wysłuchania kreatywnego wystąpienia poświęconego także kwestiom personal brandingu, ale także do rozmów networkingowych oraz wymiany doświadczeń.  – Cały czas się uczymy, podnosimy swoje kwalifikacje, konfrontujemy zdobytą dotychczas wiedzę z doświadczeniami innych osób po to, aby usługi szkoleniowe świadczone przez naszą firmę były na jak najwyższym poziomie i w pełni odpowiadały oczekiwaniom naszych klientów – podkreśla Mariusz Dyduch, właściciel firmy PROFES Mariusz Dyduch.

Zdjęcia: własne, WSB w Dąbrowie Górniczej