Kursy języków obcych dla dzieci i młodzieży

Kursy dla dzieci i młodzieży

językowe kursy edukacyjne

PROFES Mariusz Dyduch proponuje Państwu szeroką gamę kursów języków obcych. Naszą domeną jest język angielski i niemiecki, ale uczymy także języka włoskiego, hiszpańskiego, francuskiego i rosyjskiego. Uczymy na różnym poziomie zaawansowania, proponujemy kursy językowe zarówno od podstaw jak i na poziomie średniozaawansowanym i zaawansowanym.

Naszym atutem jest organizacja pracy w małych grupach, w duetach oraz zajęcia indywidualne. Formę prowadzenia spotkań dostosowujemy do indywidualnych potrzeb słuchaczy. PROFES Mariusz Dyduch stawia sobie za cel przede wszystkim szybką i skuteczną naukę języków obcych oraz kształcenie umiejętności komunikacyjnych. Wyznajemy zasadę, że najważniejszą wartością w trakcie nauki jest komfort i poczucie bezpieczeństwa.

Nasza szkoła językowa współpracuje z najlepszymi lektorami w Zagłębiu Dąbrowskim.
To nauczyciele z powołania, dla których języki obce to pasja, a prowadzenie zajęć to przyjemność. Nasi lektorzy ukończyli najlepsze uczenie państwowe w kraju, a umiejętności językowe doskonalili podczas pobytów za granicą. Nasi współpracownicy cały czas biorą udział w licznych kursach doszkalających, dzięki którym odnoszą liczne sukcesy w swojej pracy pedagogicznej.

W naszej pracy dobieramy najlepsze na rynku materiały do nauki, pracujemy także w oparciu o własne materiały, które treścią i poziomem trudności odpowiadają potrzebom naszych Słuchaczy. Nasza rekrutacja trwa cały rok, skutecznie przygotowujemy do wszystkiego rodzaju egzaminów, w tym gimnazjalnego i maturalnego.

PROFES Mariusz Dyduch

5-8 osób

25,00zł / lekcja
  • 4 spotkania w miesiącu

1) istnieje możliwość zwiększenia czasu trwania, wówczas koszt obliczany jest proporcjonalnie

Dlaczego wybrać ofertę naszych kursów językowych?

Dlaczego my?

Kursy na każdym poziomie (A1-C2)

Małe grupy

Ciekawe materiały dydaktyczne