Oferta kursów nauki języków obcych

Kursy językowe

PROFES Mariusz Dyduch proponuje Państwu szeroką gamę kursów języków obcych. Naszą domeną jest język angielski i niemiecki, ale uczymy także języka włoskiego, hiszpańskiego, francuskiego i rosyjskiego. Uczymy na różnym poziomie zaawansowania, proponujemy kursy językowe zarówno od podstaw jak i na poziomie średniozaawansowanym i zaawansowanym.

Naszym atutem jest organizacja pracy w małych grupach, w duetach oraz zajęcia indywidualne. Formę prowadzenia spotkań dostosowujemy do indywidualnych potrzeb słuchaczy. PROFES Mariusz Dyduch stawia sobie za cel przede wszystkim szybką i skuteczną naukę języków obcych oraz kształcenie umiejętności komunikacyjnych. Wyznajemy zasadę, że najważniejszą wartością w trakcie nauki jest komfort i poczucie bezpieczeństwa.

Nasza szkoła językowa współpracuje z najlepszymi lektorami w Zagłębiu Dąbrowskim.
To nauczyciele z powołania, dla których języki obce to pasja, a prowadzenie zajęć to przyjemność. Nasi lektorzy ukończyli najlepsze uczenie państwowe w kraju, a umiejętności językowe doskonalili podczas pobytów za granicą. Nasi współpracownicy cały czas biorą udział w licznych kursach doszkalających, dzięki którym odnoszą liczne sukcesy w swojej pracy pedagogicznej.

W naszej pracy dobieramy najlepsze na rynku materiały do nauki, pracujemy także w oparciu o własne materiały, które treścią i poziomem trudności odpowiadają potrzebom naszych Słuchaczy. Nasza rekrutacja trwa cały rok, skutecznie przygotowujemy do wszystkiego rodzaju egzaminów, w tym gimnazjalnego i maturalnego.

Kursy dla dzieci i młodzieży

Różne poziomy zaawansowania i intensywności, podział na grupy wiekowe.

Kursy dla dorosłych

Skuteczny sposób by w stosunkowo krótkim czasie nauczyć się komunikować w językach obcych.

Kursy biznesowe

Różne poziomy zaawansowania, szkolenia w określonych obszarach zadaniowych.

Kursy online

Wygodna i skuteczna forma nauki przez skype bez potrzeby wychodzenia z domu.

Coaching językowy

Atrakcyjna forma przyswojenia języka będąca połączeniem nauki i rozwoju osobistego.

Znając języki wszędzie czujesz się jak u siebie w domu.

Edmund De Waal