Informacje o firmie PROFES Mariusz Dyduch

Współpraca

współpraca z firmami

PROFES Mariusz Dyduch to firma działająca w obszarze edukacji m. in. w zakresie nauczania języków obcych, szkoleń psychologicznych, usług doradczych dla przedsiębiorstw, jak i tłumaczeń ustnych i pisemnych.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej Firmy poszukujemy lektora języka niemieckiego oraz języka angielskiego do prowadzenia zajęć dydaktycznych na poziomie:

  • przedszkola, szkoły podstawowej, gimnazjum, szkoły średniej,
  • w ramach przygotowania do egzaminu gimnazjalnego i maturalnego,
  • jako intensywne kursy powtórkowe,
  • konwersacji w firmach, także w zakresie języka fachowego (ekonomia, prawo, technika, logistyka).

Kandydaci powinni być profesjonalistami w zakresie dydaktyki oraz powinni stosować innowacyjne narzędzia pracy w ramach nauczanego przedmiotu. Zajęcia organizowane przez PROFES Mariusz Dyduch będą się odbywać w godzinach popołudniowych, w ustalone z kursantami i prowadzącym dni tygodnia, jednakże możliwe jest również prowadzenie zajęć w godzinach rannych i dopołudniowych.

Zainteresowane osoby uprzejmie prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV oraz list motywacyjny) na adres: biuro@profes.edu.pl.
Zapraszamy studentów psychologii, nauk społecznych, prawa, ekonomii, zarządzania i kierunków filologicznych do odbywania bezpłatnych praktyk w siedzibie naszej Firmy. Więcej szczegółów można uzyskać pod nr tel. 537-002-013.

Szybki kontakt

PROFES Mariusz Dyduch


ul. Sienkiewicza 33d/8
42-500 Będzin

ul. Grzybowska 87
00-844 Warszawa

+48 537-00-2013
biuro@profes.edu.pl

Poniedziałek – Piątek: 10 – 18
Sobota: 9 – 14
Niedziela: nieczynne

Social media

Napisz wiadomość