Kursy języków obcych dla dzieci i młodzieży

Kursy językowe online

kursy językowe online

Czy można uczyć się języka obcego bez wychodzenia z domu? Zdecydowanie tak! Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów wzbogaciliśmy naszą ofertę o kursy językowe online prowadzone za pomocą komunikatora Skype. Dzięki temu narzędziu nie tylko mamy komfort pracy i uczenia się przy swoim biurku czy ulubionym fotelu, ale także możemy regularnie realizować harmonogram zajęć nawet będąc w podróży służbowej w trakcie urlopu.

Zajęcia online odbywają się w dniach i godzinach ustalonych indywidualnie z kursantem, zgodnie z potrzebami. Istnieje możliwość spotkań w godzinach porannych, a także późnowieczornych lub w weekendy. Tematy zajęć opracowane są po wcześniejszej analizie potrzeb klientów po to, aby kurs w pełni odpowiadał potrzebom oraz oczekiwaniom naszych klientów.

Pracujemy z wykorzystaniem ciekawych materiałów dydaktycznych, które pozwalają na osiąganie szybkich efektów w komunikacji w językach obcych, a także są interesujące pod względem tematycznym. Bazujemy na podręcznikach dedykowanych do odpowiedniego poziomu zaawansowania, jak również prowadzimy zajęcia w oparciu o materiały autentyczne pozyskiwane z Internetu, prasy niemieckojęzycznej oraz książek.

Z uwagi na specyfikę narzędzi technologicznych zajęcia prowadzone przez naszych lektorów z wykorzystaniem komunikatów internetowych są prowadzone w systemie kursu indywidualnego. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji.

Szybki kontakt

PROFES Mariusz Dyduch


ul. Sienkiewicza 33d/8
42-500 Będzin

ul. Grzybowska 87
00-844 Warszawa

+48 537-00-2013
biuro@profes.edu.pl

Poniedziałek – Piątek: 10 – 18
Sobota: 9 – 14
Niedziela: nieczynne

Social media

Napisz wiadomość

Dlaczego wybrać ofertę naszych kursów językowych?

Dlaczego my?

Kursy na każdym poziomie (A1-C2)

Małe grupy

Ciekawe materiały dydaktyczne

Przyjazna atmosfera

Treści dopasowane do zainteresowań

Nacisk na skuteczną komunikację

Monitorowanie postępów

Czas trwania kursu zgodnie z potrzebami

dogodne terminy kursów, także w weekendy

Zapisz się na językowy kurs online

Nauka języka obcego bez wychodzenia z domu