Informacje o firmie PROFES Mariusz Dyduch

Misja i wizja

Wiemy, jak ważne w życiu człowieka jest odnoszenie sukcesów zawodowych, uczucie spełnienia i satysfakcji. Wiemy, że na sukces trzeba długo pracować i wciąż pozyskiwać umiejętności, które pozwalają na bycie innowacyjnym i kreatywnym w działaniu oraz konkurencyjnym na rynku pracy.

Misją  PROFES Mariusz Dyduch jest zatem świadczenie najlepszych usług edukacyjnych i doradczych dla osób indywidualnych i przedsiębiorstw. Poprzez swoje działania, przy wykorzystaniu sprawdzonych i nowoczesnych narzędzi, pozwalamy naszym Klientom uzyskiwać najlepsze efekty w podejmowanych działaniach.

  • Jesteśmy współwyznawcami znanej w krajach europejskich zasady, że najwyższym dobrem i wyznacznikiem skuteczności w działaniu jest gruntownie wykształcony i zmotywowany do działania pracownik. Wspieramy przedsiębiorczość i budujemy mosty pomiędzy sferą biznesu a nauką, wpieramy młodzież i profesjonalną kadrę specjalistów.
  • Jesteśmy aktywnym podmiotem edukacyjnym działającym w przestrzeni międzynarodowej. Wykorzystując nawiązane partnerstwa uczestniczymy w wielu przedsięwzięciach edukacyjnych realizowanych przez instytucje europejskie, w tym Komisję Europejską.
  • Naszym celem na kolejne lata aktywności jest utrzymanie wypracowanej do tej pory pozycji eksperta w świadczeniu usług edukacyjnych, tłumaczeniowych i szkoleniowych oraz poszerzenie współpracy z instytucjami naukowo-badawczymi jak i środowiska biznesowymi zarówno w przestrzeni lokalnej jak i międzynarodowej, dbając o najwyższe standardy i jakość podejmowanych działań.

Szybki kontakt

PROFES Mariusz Dyduch


ul. Sienkiewicza 33d/8
42-500 Będzin

ul. Grzybowska 87
00-844 Warszawa

+48 537-00-2013
biuro@profes.edu.pl

Poniedziałek – Piątek: 10 – 18
Sobota: 9 – 14
Niedziela: nieczynne

Social media

Napisz wiadomość