Połączenie nauki i rozwoju osobistego

Coaching językowy

coaching językowy

W trakcie kursów językowych wykorzystujemy metodę coachingu językowego, ponieważ zależy nam, aby nasi klienci połączyli naukę języka obcego z własnym rozwojem osobistym.

Poprzez zastosowanie elementów coachingu językowego kursant, przy wsparciu lektora-trenera, przejdzie drogę od świadomej niekompetencji w zakresie posługiwania się językiem obcym do nieświadomej kompetencji. Naszym celem, poprzez warsztaty coachingu językowego, jest wsparcie kursanta w jego pracy nad samym sobą, motywacją do nauki, własnym rozwojem kompetencji językowych, walką z niepotrzebnymi uprzedzeniami przy jednoczesnym wspieraniu zaangażowania, budowania własnej pewności siebie i utwierdzania w pozytywnych przekonaniach. Poprzez coaching językowy inspirujemy i pokazujemy, że wszystko, co jest niezbędne do rozpoczęcia nauki języka obcego w każdym wieku, już w sobie mamy.

Taka forma przyswajania wiedzy jest szczególnie potrzebna i atrakcyjna dla osób dorosłych, którzy często ze względu na wcześniejsze doświadczenia czy brak czasu niepotrzebnie nie podejmują próby nauki języka obcego.

Szybki kontakt

PROFES Mariusz Dyduch


ul. Sienkiewicza 33d/8
42-500 Będzin

ul. Grzybowska 87
00-844 Warszawa

+48 537-00-2013
biuro@profes.edu.pl

Poniedziałek – Piątek: 10 – 18
Sobota: 9 – 14
Niedziela: nieczynne

Social media

Napisz wiadomość

Coaching językowy - połączenie nauki języka i rozwoju osobistego

Nauka posługiwania się językiem obcym. Dla zniechęconych kursantów mających mocno okrojony czas.