26 edycja Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek

Profes Mariusz Dyduch po raz trzeci był partnerem projektu. Również w tym roku mieliśmy przyjemność, a zarazem zaszczyt ufundowania nagrody finansowej dla jednego z laureatów festiwalu.

W tym roku nagrodę naszej firmy za zajęcie drugiego miejsca w kategorii “Soliści-dzieci” otrzymał Mikołaj Gajowy z Łukowa, uczeń Zespołu Szkolno-Przedszkolnego. Gratulujemy odniesionego sukcesu.

Festiwal kolęd i pastorałek w Będzinie może poszczycić się niesłabnącym zainteresowaniem wykonawców w różnych kategoriach wiekowych. Zarówno w Polsce 🇵🇱 jaki i poza jej granicami. Dowodem na to jest fakt, że w tylko co zakończonej edycji prezentowały się zespoły oraz soliści reprezentujące Litwę, Białoruś oraz Ukrainę.

Dziękujemy za zaproszenie do współpracy. Będziemy niezwykle zaszczyceni mieć możliwość spotkać się z Państwem w kolejnych edycjach festiwalu.