Bezpłatne sprawdzenie poziomu znajomości języka obcego

Audyt składa się z części pisemnej oraz ustnej i pozwala na precyzyjne określenie poziomu znajomości języka angielskiego lub niemieckiego.

Na bezpłatne konsultacje językowe zapraszamy zarówno młodzież jak i osoby dorosłe, które na co dzień korzystają z umiejętności językowych w pracy lub też zamierzają rozpocząć lub kontynuować naukę języka obcego.

Nasi eksperci z przyjemnością pomogą w dobraniu odpowiedniego kursu językowego oraz dobiorą dla Państwa najskuteczniejszą metodę nauki, która będzie odpowiadać posiadanym predyspozycjom.

Dla każdego Uczestnika przygotujemy zaświadczenie o przeprowadzonym audycie wraz z oceną cząstkową oraz opisową.

UWAGA!

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom termin audytu będzie uzgodniony indywidualnie z każdym z Uczestników.

Audyt będzie przeprowadzany w terminie od 15 czerwca do 30 lipca 2018 r.

Zgłoszenia przyjmujemy pod nr tel. 537 00 2013 oraz drogą email: biuro@profes.edu.pl

UWAGA:

Przekazane przez Państwa dane będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest PROFES Mariusz Dyduch, siedziba: Będzin, Józefa Bema 4a, adres e-mail: biuro@profes.edu.pl