Europejski Kongres Gospodarczy z udziałem PROFES Mariusz Dyduch

Za nami 10. edycja Europejskiego Kongresu Ekonomicznego, który w ostatnich dniach odbywał się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Do stolicy Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii przybyło kilka tysięcy menadżerów, ekspertów, polityków oraz aktywistów sektora gospodarki, biznesu i nauki, którzy w trakcie ponad 150 sesji panelowych oraz plenarnych dyskutowali na tematy związane z trendami i technologiami, zarządzaniem, finansami, transportem czy edukacją i zdrowiem.

PROFES Mariusz Dyduch był reprezentowany w trakcie sesji, które dotyczyły m. in. kwestii związanych z wyzwaniami stojącymi przed sektorem edukacyjnym determinowanymi przez wciąż zmieniające się otoczenie, regulacje legislacyjne oraz potrzeby samych odbiorców.
Niezwykle interesującym doświadczeniem była dyskusja poświęcona samorządowi lokalnemu stojącemu w obliczu dynamicznych zmian demograficznych oraz społecznych.

Biorąc pod uwagę profil naszej firmy szczególnie ważna była obecność PROFES-u na sesji plenarnej pt. HR w firmie – motywacje, relacje, efektywność. Z przyjemnością dzieliliśmy się własnymi doświadczeniami, wiedzą oraz wnioskami płynącymi z dotychczas realizowanych przedsięwzięć.

Europejski Kongres Gospodarczy to przestrzeń wymiany myśli, opinii, ale przede wszystkim niepowtarzalna okazja do sieciowania z potencjalnymi partnerami biznesowymi. Networking jest jednym z podstawowych narzędzi marketingowych, warto z niego korzystać, niezależnie od reprezentowanej przez przedsiębiorstwo branży – podkreśla Mariusz Dyduch, właściciel firmy PROFES.