W ostatnim czasie firma PROFES Mariusz Dyduch uroczyście obchodziła jubileusz 10-lecia działalności. To wspaniały czas, który obfitował w realizację wielu innowacyjnych projektów, zarówno dla klientów indywidualnych oraz partnerów biznesowych.

W trakcie spotkania, w którym wzięło udział ponad 220 gości, wspominaliśmy historię firmy, opowiadaliśmy o wybranych, najważniejszych przedsięwzięciach, a także dziękowaliśmy za znakomitą współpracę. Wyjątkowa uroczystość była okazją do dokonania podsumowań oraz omówienia planów rozwoju firmy w najbliższym czasie.

To niezwykłe wydarzenie swoją obecnością uświetnili znamienici goście, a wśród nich byli
i obecni klienci, przedstawiciele zaprzyjaźnionych firm i niezastąpieni przyjaciele. W gronie uczestników była Pani Katarzyna Stachowicz, Radna Sejmiku Województwa Śląskiego, Pan Zdzisław Banaś – Burmistrz Miasta i Gminy Siewierz, Pan Dariusz Waluszczyk – Wicestarosta Będziński, Pani Barbara Bochenek – Przewodnicząca Rady Miejskiej w Siewierz oraz Pan Damian Dawczyński – Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz. Jesteśmy wdzięczni, że była z nami także Pani Elżbieta Duraj – Dyrektor Biura Regionalnego Polsko-Niemieckiej Izby Przemysłowo-Handlowej, której jesteśmy dumnym członkiem.

Wszyscy uczestnicy spotkania mieli szansę otrzymać wyjątkowe prezenty z okazji naszego jubileuszu.

Jesteśmy przekonani, że kolejne lata będą dla naszej firmy równie udane, jak obecne
i wspólnie będziemy realizować wiele innowacyjnych przedsięwzięć biznesowych
i szkoleniowych.

Dziękujemy za obecność wszystkim partnerom biznesowym oraz przyjaciołom naszej firmy.