Kursy językowe dla dorosłych – rusza nabór na rok 2017/2018

KURSY JĘZYKOWE DLA DOROSŁYCH W BĘDZINIE! 🙂 Zapraszamy do szkoły językowej PROFES w Będzinie na kursy języka: ANGIELSKIEGO, NIEMIECKIEGO, a także francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego i rosyjskiego.

DLACZEGO WARTO UCZYĆ SIĘ Z NAMI? 

  • stawiamy na skuteczną komunikację w języku obcym,
  • posiadamy sprawdzoną,  kompetentną kadrę lektorów i nauczycieli, nie jesteśmy szkołą działającą na zasadzie korporacji, naszych Kursantów traktujemy podmiotowo,
  • zajęcia prowadzone są w małych grupach z wykorzystaniem różnorodnych form socjalnych,
  • nasi metodycy to eksperci, dlatego dobrane przez nich podręczniki zajęć i materiały dodatkowe są łatwe w odbiorze i przyczyniają się do osiągania szybkich efektów,
  • stosujemy ciekawe i kreatywne metody nauczania, które sprzyjają skutecznej komunikacji w języku obcym,
  • nasze nowoczesne sale zajęciowe wyposażone są w sprzęt audiowizualny, dzięki czemu zajęcia w PROFES-ie przebiegają przyjemnie i w ciekawej atmosferze,
  • gwarantujemy przyjemną naukę w nowoczesnych salach oraz poczęstunek, który uprzyjemnia czas nauki 🙂

DLA KOGO SĄ NASZE ZAJĘCIA?

Dotychczas prowadzone kursy językowe dla dorosłych cieszyły się dużym powodzeniem wśród osób, dla których język obcy jest niezbędnym narzędziem w ich pracy zawodowej.
Na zajęcia językowe uczęszczają także osoby chcące podnieść poziom kompetencji językowych w związku z zamierzeniem zmiany pracy lub planowanym wyjazdem zagranicznym.

Firma PROFES Mariusz Dyduch proponuje także wyjątkowe w naszym regionie kursy języka branżowego, w tym języka medycznego, ekonomicznego, budowlanego, z branży automotive, logistycznej, kolejowej, handlowej, turystycznej, informatycznej oraz z zakresu finansów, bankowości czy zarządzania i marketingu.

Zajęcia językowe dla dorosłych prowadzimy na różnym poziomie zaawansowania, od początkującego do zaawansowanego.

Proponujemy dogodne terminy zajęć, w tym godziny popołudniowe i wieczorne, prowadzimy także kursy weekendowe.

Wystawiamy certyfikaty oraz zaświadczenia o uczestnictwie w kursie.

Prowadzimy także audyt językowy osób indywidualnych oraz w firmach, dzięki któremu nasi Klienci poznają swój poziom znajomości języka oraz mogą jeszcze lepiej dobrać kurs odpowiedni dla siebie.

Zajęcia językowe odbywają się w siedzibie naszej szkoły, która jest doskonale położona w samym centrum Będzina, tuż przy przystanku autobusowym, w odległości 1 min. od dworca kolejowego PKP, naprzeciwko Komendy Powiatowej Policji.

CZY NAUKA JĘZYKA OBCEGO JEST DROGA?

Nauka języka zawsze się opłaca, ponieważ komunikacja w języku obcym dla wielu z nas to podstawowe narzędzie pracy. Dzięki umiejętności komunikacji po angielsku, niemiecku czy też w innym języku mamy większe szanse na awans oraz czujemy się pewniej, kiedy mamy kontakt z obcokrajowcami w Polsce lub za granicą.

Opinie i oczekiwania naszych Kursantów mają dla nas bardzo duże znaczenie. Nie chcemy ich zawieźć, dlatego nasza firma oferuje bardzo rzetelną i uczciwą ofertę kursów za bardzo przystępną cenę.

Kurs dla dorosłych języka ogólnego, czyli 4 spotkania w miesiącu po 90 minut, to koszt jedynie 120,00 zł.

Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania, serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego 537 00 2013 lub mailowego biuro@profes.edu.pl, z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.