Piknik rodzinny z PROFES-em

Letnia pogoda , mnóstwo atrakcji oraz radosna atmosfera – tak najlepiej można podsumować piknik rodzinny, który 17 czerwca odbył się na placu szkolnym III Liceum Ogólnokształcącego im. C. K. Norwida w Będzinie.

Wśród sponsorów tego wydarzenia nie mogło zabraknąć firmy PROFES Mariusz Dyduch, która nie tylko ufundowała nagrody dla laureatów konkursów , które uroczyście zostały rozstrzygnięte podczas imprezy plenerowej, ale także sama przygotowała ponad 50 nagród rzeczowych dla najmłodszych. Warunkiem otrzymania upominku było udzielenie właściwej odpowiedzi na wylosowane pytanie. Dzięki konkursowi PROFES Mariusz Dyduch nie tylko zapewnił emocje, ale przede wszystkim promował wśród najmłodszych mieszkańców powiatu będzińskiego potrzebę uczenia się języków obcych.

O aktualnej propozycji kursów językowych ️przedstawiciele PROFES-u rozmawiali z rodzicami zachęcając do skorzystania z przygotowanej bogatej ofercie edukacyjnej naszej firmy. Zapraszamy do zapisów na zajęcia językowe na nowy semestr pod nr tel 537 00 2013 lub poprzez zgłoszenie mailowe: biuro@profes.edu.pl