PROFES Mariusz Dyduch na młodzieżowych targach pracy

Interesujące oferty pracy sezonowej oraz liczne formy kształcenia ustawicznego – o tym i o innych możliwościach wsparcia rozwoju osobistego oraz zdobywania doświadczenia zawodowego mogli przekonać się uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych z Wojkowic, którzy uczestniczyli w organizowanych w murach ich szkoły Targach Pracy Sezonowej. Do udziału w wydarzeniu zaproszona została także nasza firma.

W trakcie licznych rozmów z uczniami dyskutowaliśmy o potrzebach młodych ludzi w zakresie przygotowania do egzaminu maturalnego, o obecnej ofercie edukacyjnej proponowanej przez szkoły ponadgimnazjalne w powiecie będzińskim i Zagłębiu Dąbrowskim oraz o kompetencjach językowych, które są niezbędne w celu znalezienia atrakcyjnej gwarantującej rozwój i sukces zawodowy pracy.

PROFES Mariusz Dyduch informował w trakcie targów o aktualnej ofercie kursów językowych oraz maturalnych, w tym o najnowszych propozycjach szkoleniowych dla młodzieży oraz osób dorosłych. Zapraszamy do współpracy i dziękujemy za zaproszenie do wzięcia udziału w tym przedsięwzięciu.