PROFES Mariusz Dyduch partnerem merytorycznym III Kongresu Praktyków Nauki i Biznesu

Już po raz trzeci Wyższa Szkoła Humanitas w Sosnowcu była inicjatorem “Kongresu Praktyków Nauki i Biznesu. Nauka napędza!” – cyklicznej imprezy cieszącej się niezwykłym zainteresowaniem zarówno przez przedsiębiorców, jak i przedstawicieli środowisk społecznych i naukowych Zagłębia Dąbrowskiego oraz Górnego Śląska.

Program oraz sama forma trzeciej edycji „Kongresu…” były niezwykle interesujące, dlatego PROFES Mariusz Dyduch z wielką przyjemnością odpowiedział na zaproszenie władz Wyższej Szkoły Humanitas w Sosnowcu oraz organizatorów do wzięcia udziału w wydarzeniu jako partner merytoryczny.

Podczas trzydniowego spotkania ekspertów i praktyków zostały poruszone m. in. zagadnienia związane z szeroko rozumianym obszarem psychologii, w tym w zakresie skutecznej sprzedaży, komunikacją w mediach, administracją oraz psychologią autoprezentacji.

Celem Kongresu było propagowanie transferu osiągnięć nauki do biznesu oraz wzmacnianie partnerstwa podmiotów naukowych i gospodarczych. Nowatorska formuła tej edycji polegała na wystąpieniach prelegentów w duetach “naukowiec – praktyk”, które zakończone były wspólną dyskusją z udziałem uczestników spotkania.
Imprezą towarzyszącą były cieszące się dużym zainteresowaniem wśród uczestników targi pracy.

PROFES Mariusz Dyduch dla uczestników Kongresu biorących udział w konkursie wizytówkowym ufundował atrakcyjne nagrody w postaci bezpłatnych kursów językowych.

Dziękujemy z zaproszenie i mamy nadzieję na dalszą, równie owocną współpracę.