PROFES Mariusz Dyduch piknikuje z milusińskimi

Piękna pogoda, uśmiechy dzieci, zadowoleni rodzice, mnóstwo atrakcji i wiele kolorów zdominowały piknik rodzinny, który w ostatni piątek odbył się przy Przedszkolu Miejskim nr 2 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Będzinie na os. Zamkowym. PROFES Mariusz Dyduch miał przyjemność ufundować występy magików, które poprzez swoją wyjątkową formę oczarowały przedszkolaków.

Wspieramy każdą ciekawą inicjatywę, która przyczynia się nie tylko do integracji środowisk lokalnych, ale przede wszystkim wywołuje uśmiechy na twarzach dzieci. Podzielamy bowiem pogląd, że „kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat” – mówi Mariusz Dyduch, właściciel firmy PPROFES.

To nie pierwsza inicjatywa organizowana przez PM nr 2 w Będzinie, do której został zaproszony PROFES Mariusz Dyduch. W marcu nasza firma miała przyjemność wspierać Dziecięcy Festiwal Piosenki Angielskiej. Dziękujemy za współpracę i mamy nadzieję na kolejne równie ciekawe i inspirujące, a przede wszystkim atrakcyjne dla dzieciaków przedsięwzięcia, które będziemy mogli wspierać.