PROFES Puls-uje w rytmie HR-u

PulsHR Day, czyli targi pracy i kariery poprzedzone konferencją z udziałem ekspertów działających w branży Human Resources były kolejnym wydarzeniem, które w ostatnim czasie zostało zorganizowane w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. W sympozjum nie mogło zabraknąć przedstawicieli PROFES Mariusz Dyduch.

Główną ideą konferencji było stworzenie płaszczyzny do spotkań i dialogu pomiędzy profesjonalistami wspierającymi i realizującymi projekty w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi, a osobami zainteresowanymi podjęciem pracy. Wydarzenie skutecznie połączyło wiedzę, edukację i rozrywkę z profesjonalnymi konsultacjami oraz pośrednictwem pracy.

Ci drudzy mieli w czym wybierać, bowiem w targach uczestniczyło wielu przedstawicieli dużych koncernów i firm działających w regionie Zagłębia Dąbrowskiego i Górnego Śląska. Pracodawcy obecni na PulsHR Day mieli możliwość przedstawienia aktualnych ofert pracy
i przeprowadzenia rozmów kwalifikacyjnych z zainteresowanymi kandydatami. Wydarzeniu towarzyszyła otwarta scena, gdzie uczestnicy mogli posłuchać inspirujących wystąpień „ludzi sukcesu” z różnych branż. Wśród nich znaleźli się m.in. międzynarodowy trener biznesu dr Mateusz Grzesiak, założycielka popularnego sklepu internetowego (Gryfnie.com) Klaudia Roksela, szef kuchni i właściciel restauracji ESPOON Adrian Feliks, doradca ds. wizerunku Agnieszka Świst-Kamińska oraz ekspert motywacji Jakub Bączek.

Forma targów miała stworzyć okazję do kreowania i wzmacniania wizerunku firmy na rynku pracy. Podział targów na różnorodne strefy tematyczne zapewnił uczestnikom komfort wyboru interesujących ich zagadnień, a każde z nich motywowało odwiedzających do kontynuowania swoich działalności, prowadzących do sukcesu przez duże „s”.