Wspieramy młode talenty!

Wspieramy młode talenty. Za nami XXIII Międzynarodowy Festiwal Kolęd i Pastorałek im. Ks. Kazimierza Szwarlika. Koncert galowy, w trakcie którego poznaliśmy tegorocznych laureatów, odbył się 15 stycznia w kościele pw. NMP w Będzinie-Syberce. Prezentacje artystyczne zwycięzców wywołały wśród widowni niezwykle ciepłe emocje i pozwoliły na chwilę jeszcze raz poczuć atmosferę bożonarodzeniową atmosferę.

W tym roku PROFES Mariusz Dyduch miał przyjemność być fundatorem dwóch nagród rzeczowych w postaci tabletów oraz gadżetów firmowych. Niespodzianki przygotowane przez naszą firmę otrzymały laureatki kategorii „Soliści” – Natalia Ochmańska z Kłobucka oraz Julia Kowalska reprezentująca Stowarzyszenie SIMARE „Edukacja przez Sztukę” w Piotrkowie Trybunalskim.

Grand Prix XXIII Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek zdobył zespół wokalno-instrumentalny „SIWY DYM CZARNE CHMURY” z Liceum Ogólnokształcącego im. Kazimierza Jagiellończyka w Sieradzu.

Mamy nadzieję, że prezenty PROFES Mariusz Dyduch wywołały uśmiech na twarzach młodych artystek i liczymy na równie owocną współpracę za rok.