Zarządzanie sobą w czasie – szkolenie dla Fundacji Rozwoju Demokracji Lokalnej

Jak skutecznie zarządzać sobą w czasie oraz efektownie pracować ze skrzynką poczty elektronicznej? Na te i inne dodatkowe pytania odpowiedzieliśmy w trakcie szkolenia realizowanego na zlecenie Fundacji Rozwoju Demokracji Lokalnej dla współpracowniczek i współpracowników tejże instytucji.

Było warsztatowo, inspirująco i kreatywnie, a przy tym bardzo merytorycznie. W trakcie spotkania prowadzonego przez Mariusza Dyducha osoby uczestniczące nie tylko poznali techniki planowania własnego czasu oraz określania priorytetów, ale także poprzez zróżnicowane formy socjalne i przygotowane materiały nabywały umiejętności radzenia sobie z permanentnym brakiem czasu oraz zarządzania korespondencją przychodzącą.

Zarządzanie sobą w czasie to jedno z kluczowych szkoleń oferty usług doradczych PROFES Mariusz Dyduch, które cieszy się dużym zainteresowaniem wśród naszych Klientów. Zapraszamy do kontaktu i współpracy!