Szkolenia językowe w Katowicach – jakie są dostępne opcje i dla kogo są przeznaczone?

PROFES proponuje szeroką ofertę kursów językowych zarówno dla dzieci, młodzieży, jak i dorosłych. Uczyć można się języka angielskiego, niemieckiego, włoskiego, hiszpańskiego, francuskiego i rosyjskiego.

Językowe szkolenia Katowice odbywają się na różnych poziomach zaawansowania. Dostępne są kursy językowe dla początkujących, średniozaawansowanych oraz zaawansowanych. Zajęcia odbywają się w małych grupach, w duetach, a także jest możliwość skorzystania z lekcji indywidualnych.

Szkolenia Katowice dla dzieci i młodzieży

Współpraca z najlepszymi lektorami powoduje, że u dzieci i młodzieży zaszczepiana jest miłość do języków obcych. Zajęcia dla najmłodszych stanowią połączenie nauki i zabawy. Kształtowanie umiejętności komunikacyjnych odbywa się w sposób szybki i skuteczny.

Kursy językowe dla dorosłych

Oferta kursów dla dorosłych pozwala w stosunkowo krótkim czasie zdobyć umiejętności z zakresu wybranego języka obcego. Nauka może odbywać się od podstaw lub na wybranym poziomie. Proponujemy zajęcia konwersacyjne, a także doskonalenie języka zawodowego. Prowadzimy zajęcia z zakresu fachowego języka medycznego, prawniczego, ekonomiczno-finansowego, mechaniczno-technicznego, gastronomicznego oraz hotelarskiego.

Szkolenia Katowice dla biznesu

Zwracając uwagę na potrzeby firm, korepetycje angielski Będzin udzielamy również w siedzibach przedsiębiorców. Zajęcia mogą odbywać się w godzinach porannych, popołudniowych lub wieczornych. Są prowadzone w systemie indywidualnym lub grupowym. Zajęcia odbywają się m.in. w obszarze szkoleń językowych w negocjacjach handlowych, marketingu, public relations czy handlu zagranicznego.

Korepetycje niemiecki Będzin w wersji online

Szkolenia Katowice realizujemy również przez internet. Daje to możliwość pełnej swobody realizowania harmonogramu zajęć bez wychodzenia z domu. Dni i godziny ustalane są indywidualnie z kursantem, w związku z tym tematy są opracowywane po wcześniejszej analizie potrzeb. Pozwala to osiągnąć szybki efekt.

Najlepsze językowe szkolenia Katowice – podsumowanie

W naszej pracy staramy się sprostać wymaganiom każdego kursanta. Przygotowaliśmy obszerną ofertę kursów. Pracujemy w oparciu o autorskie materiały, na poziomie trudności dostosowanym do potrzeb kursantów.